wydawnictwa polskie, Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie w zbiorach Muzeum Papiernictwa w D..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 14 zł
348071
Opis: wydawnictwa polskie, Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie w zbiorach Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Duszniki-Zdrój 2020, ISBN 9788360990575
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 103 strony formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany album pokazujący przekrojowo nominały w zbiorach Muzeum Papiernictwa

Cena aktualna: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 41

1)  14 zł
2)  12 zł