wydawnictwa polskie, Banknoty z okresu II wojny światowej w zbiorach Muzeum papiernictwa w Dusz..

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:00:40
348070
Opis: wydawnictwa polskie, Banknoty z okresu II wojny światowej w zbiorach Muzeum papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Duszniki-Zdrój 2019, ISBN 9788360990513
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 63 strony formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany album pokazujący przekrojowo nominały w zbiorach Muzeum Papiernictwa

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 112

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  14 zł
4)  12 zł