wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, Warszawa..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 3 100 zł
348005
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Katalog polskich pieniędzy papierowych od 1794, Warszawa 2021, wyd. czwarte, ISBN 9788396305701, egzemplarz nr 084, z autografem autora
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 608 stron formatu ok. A5, twarda oprawa w skórę włoską, dodatkowo grube, kartonowe etui obszyte płótnem oraz materiałowy worek, ekskluzywnie wykonany katalog, najpełniejsze opracowanie polskiego pieniądza papierowego, bogato ilustrowany

Cena aktualna: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 279

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  1 850 zł
4)  1 800 zł