Polska, niekompletny zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975-1996

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 20:31:00
346248
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), niekompletny zestaw banknotów obiegowych PRL - banknoty polskie 1975-1996, w zestawie kolekcja banknotów bez śladów obiegu o nominale od 10 do 100.000 złotych (zgodność nominałów z zapisem w książeczce, lecz w niektórych wypadkach banknoty z inną datą emisji) - 50 złotych 1.12.1988 zamiast 09.05.1975, 100 złotych 1.06.1986 zamiast 17.05.1976, 200 złotych 1.12.1988 zamiast 1.06.1986, 1.000 złotych 1.06.1982 zamiast 2.07.1975, 2.000 złotych 1.06.1982 zamiast 1.06.1979, 5.000 złotych 1.06.1986 zamiast 1.06.1982, 10.000 złotych 1.12.1988 zamiast 1.02.1987
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 15 banknotów w kartonowej książce z opisami, oprawa twarda, pięknie zachowane

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 175

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  95 zł
7)  90 zł