Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z miniaturą, od 1944

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:28:40
346019
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z miniaturą, od 1944, Warszawa, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo pudełko
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 46.2 x 45.9 mm, 27.98 g (ze wstążką), 2.64 g (miniatura)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 230

1)  65 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  20 zł