Rosja, odznaka absolwencka Akademii Wojennej Sztabu Generalnego

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:28:00
348055
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), odznaka absolwencka Akademii Wojennej Sztabu Generalnego, Leningrad, Romb, w którym pięciopromienna gwiazda, na niej wieniec, w którym glob ze skrzyżowanym sierpem i młotem, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ЛЕНИНГРАДСКИЙ - МОНЕТНЫЙ ДВОР
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 26.9 x 47.9 mm, 16.78 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 79

1)  32 zł
2)  32 zł
3)  28 zł