Rosja, Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:27:40
348054
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Czerwonej Gwiazdy (Краснoй Звезды), po 1936, Moskwa, Pięciopromienna gwiazda, emaliowana na czerwono, w dolnej części sierp i młot, w medalionie żołnierz w zimowym mundurze, wokół niego Пролетарии всех стран соединяйтесь i CCCP, na stronie odwrotnej nabita sygnatura МОНЕТНЫИ ДВОР i wygrawerowany numer 3628136, order dwuczęściowy, mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 48.1 mm, 41.91 g (z nakrętką)
Literatura: Sańko, s. 83

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 400

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  280 zł
5)  120 zł
6)  60 zł