Polska, Jan Paweł II

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, Jan Paweł II

Polska, Jan Paweł II

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:27:00
344893
Opis: Polska - XX w., Jan Paweł II, Popiersie lekko w prawo, JOANNES PAULUS II
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 122.1 mm, 369.19 g
Literatura: Grabowski 1502

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 28

1)  48 zł