Polska, zestaw 3 medali "Dei Regno Servire", 2009

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, zestaw 3 medali

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:26:40
348062
Opis: Polska - III RP po 1989, zestaw 3 medali "Dei Regno Servire", 2009, Przemyśl, Aw: Chrystogram, wokół sześć wizerunków obrazujących ewangeliczne utożsamianie się Chrystusa z bliźnimi, + COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE JEDNEMU Z BRACI MOICH, Rw: Krzyż, w kątach herb Diecezji Tarnowskiej, DEI / REGNO / SERVIRE, SŁUŻYĆ / KRÓLESTWU / BOŻEMU, herb biskupa tarnowskiego Wiktora Skworca, medal projektu ks. Tadeusza Bukowskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, brąż srebrzony, brąz złocony, razem 3 sztuki w eleganckim pudełku, rozciętym w jednym miejscu

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 172

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł