Polska, Światowa Wystawa Filatelistyczna, 1973

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:18:20
344879
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Światowa Wystawa Filatelistyczna, 1973, Warszawa, Aw: Głowa Mikołaja Kopernika przechodząca w znaczek pocztowy, u góry POLSKA / 73, na dole POZNAŃ 19.VIII.-2.IX.1973, Rw: ŚWIA / TOWA•WY / STAWA•FILA / TELISTYCZNA / EXPOSITION / PHILATELI / QUE•MON / DIALE, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza, punca srebra "3" na rewersie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocone srebro próby 800, 50.0 mm, 67.10 g, nakład 50 sztuk, medal w eleganckim pudełku
Literatura: MMP 73/527, Paszkowycz 23/73

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 106

1)  125 zł
2)  120 zł