Niemcy, Carl Schurz

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, Carl Schurz

Niemcy, Carl Schurz

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:12:00
344921
Opis: Niemcy, Carl Schurz, Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura PILARTZ, CARL SCHURZ / 2 • III • 1829 - 14 • V • 1906, na stronie odwrotnej nabite 300
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 300, 90.2 x 93.4 mm, 211.18 g

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 66

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  120 zł