Francja, żeton pamiątkowy, bez daty

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:10:40
347949
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, bez daty, Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura R.Filius, LUD • XV • REX - CHRISTIANISS •, Rw: Matka Boża myjąca Dzieciątko, wokół postacie przygotowujące posłanie, w odcinku ETABLISSEMENT ROYAL DES / MARCH PASSEMENTIERS / DE ROUEN EN / 1531
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 mm, 7.39 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 94

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł