Francja, żeton pamiątkowy, 1730

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:09:40
347941
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, 1730, Aw: Popiersie władcy w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura DU VIVIER, LUD• XV• REX - CHRISTIANISS, Rw: Skrzynie i ksiązki, na jednej ze skrzyń siedzi Geniusz trzymający kartkę papieru, QUOT ET QUANTOS IN USUS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.0 mm, 9.32 g, wyczyszczony

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 77

1)  105 zł
2)  100 zł