Francja, żeton pamiątkowy, 1723

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 22:08:00
347945
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany (1715–1774), żeton pamiątkowy, 1723, Aw: Popiersie władcy w prawo, , na dole sygnatura JCR, LUD. XV. REX - CHRISTIANISS., Rw: Ukoronowana dłoń z okiem, wokół dwa węże. CONSILIOQUE - MANUQUE, w odcinku ACAD. CHR. PARIS. / 1723.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.4 mm, 6.09 g, czyszczony
Literatura: Feuardent 4724

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 96

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  65 zł
4)  60 zł