Rosja, 25 kopiejek, 1854 СПБ HI

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:59:00
348008
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1854 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, patyna
Literatura: Bitkin 310, Adrianov 1854a

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 408

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  490 zł
4)  410 zł
5)  370 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  120 zł