Niemcy, 50 milionów marek, 1923

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:56:20
347865
Opis: Niemcy - Westfalia, 50 milionów marek, 1923
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 44.6 mm, 31.83 g
Literatura: Jaeger N23a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  90 zł