Niemcy, 5 marek, 1876 E

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1876 E

Niemcy, 5 marek, 1876 E

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:46:20
347853
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Albert (1873–1902), 5 marek, 1876 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 167, Jaeger 122

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 83

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  110 zł