Cesarstwo Niemieckie, 3 marki, 1910 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:44:40
347848
Opis: Cesarstwo Niemieckie, 3 marki, 1910 A, Berlin, 100-lecie uniwersytetu w Berlinie / Jahrhundertfeier der Universität Berlin
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, nad głową cesarza na boku monety załatana dziurka
Literatura: AKS 137, Jaeger 107

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 87

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  160 zł