Niemcy, 3 marki, 1911 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1911 A

Niemcy, 3 marki, 1911 A

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:44:20
347847
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1911 A, Berlin, 100-lecie Uniwersytetu we Wrocławiu / Jahrhundertfeier der Universität Breslau
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 138, Jaeger 108

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 104

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  140 zł
10)  130 zł