Niemcy, 3 marki, 1913

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 3 marki, 1913

Niemcy, 3 marki, 1913

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:44:00
347846
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzenie obrzeża, ale piękne
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 84

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł