Niemcy, 5 marek, 1914 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:41:40
347832
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 95

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł