Niemcy, 2 marki, 1888 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 2 marki, 1888 A

Niemcy, 2 marki, 1888 A

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:40:40
347829
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk III 1888, 2 marki, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, uszkodzony napis na rancie
Literatura: AKS 122, Jaeger 98

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  140 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  70 zł
7)  60 zł