Niemcy, talar górniczy (Ausbeutetaler), 1865 B

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:31:40
347812
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), talar górniczy (Ausbeutetaler), 1865 B, Drezno
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 135, Davenport 896, Thun 349

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 90

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł