Niemcy, talar, 1855 F

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1855 F

Niemcy, talar, 1855 F

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:31:00
347982
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), talar, 1855 F, Drezno, wybity z okazji wizyty króla Jana V w mennicy Drezdeńskiej
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: nakład: 5.250 szt., rzadkie, patyna
Literatura: AKS 156, Davenport 885, Jaeger 99, Thun 334

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 153

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  1 550 zł