Niemcy, talar, 1633 HI

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 13-06-2022 18:00
Zakończenie: 23-06-2022 21:29:00
Niemcy, talar, 1633 HI

Niemcy, talar, 1633 HI

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:29:00
347981
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), talar, 1633 HI, Drezno, Aw: Półpostać władcy w prawo, w zbroi, z mieczem i hełmem, legenda, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, legenda
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.99 g, patyna
Literatura: Davenport 7601, Schnee 845, Clauss/Kahnt 158b

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 87