Niemcy, talar, 1831 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1831 A

Niemcy, talar, 1831 A

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:26:00
347789
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), talar, 1831 A, Berlin
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: AKS 17, Davenport 763, Thun 250

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 146

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł