Niemcy, talar (Vereinstaler), 1870 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:20:00
347807
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Strelitz - Fryderyk Wilhelm (1860–1904), talar (Vereinstaler), 1870 A, Berlin
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 71, Davenport 732, Thun 217

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 95

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł