Niemcy, talar (Vereinstaler), 1866 B

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:18:00
347804
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm (1831–1884), talar (Vereinstaler), 1866 B, Hanower
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 81, Davenport 636, Thun 123

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 120

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł