Niemcy, ort, 1684

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, ort, 1684

Niemcy, ort, 1684

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:17:00
347762
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), ort, 1684, Królewiec, na awersie ARC & P•EL•
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Neumann 11.118, Schrötter 1671

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  60 zł