Niemcy, talar, 1765 A

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, talar, 1765 A

Niemcy, talar, 1765 A

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:16:40
347815
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1765 A, Amberg, typ PATRONA BAVARIAE
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.61 g, patyna
Literatura: Davenport 1954, Hahn 330

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 135

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  75 zł