Niemcy, talar (Vereinstaler), 1864

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:15:40
347802
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907) - system talarowy, talar (Vereinstaler), 1864, Karlsruhe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na awersie
Literatura: AKS 123, Davenport 530, Thun 30

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  190 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł