Łotwa, 5 łatów, 1931

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Łotwa, 5 łatów, 1931

Łotwa, 5 łatów, 1931

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:14:40
345800
Opis: Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 5 łatów, 1931, Londyn
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 11b, KM 9

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 69

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł