Litwa, 5 litów, 1925

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Litwa, 5 litów, 1925

Litwa, 5 litów, 1925

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:14:00
345805
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 5 litów, 1925, Kowno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 11, Ivanauskas 9PR1-1

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 56

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł