Śląsk, talar, 1750 B

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Śląsk, talar, 1750 B

Śląsk, talar, 1750 B

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 21:01:20
347769
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II (1740–1786), talar, 1750 B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.18 g, miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Davenport 2583, Olding 28a, Schrötter 179

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 249

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  500 zł
4)  440 zł
5)  430 zł
6)  420 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  360 zł