Polska, 100 złotych, 1966

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:39:40
347235
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 256

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  240 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  135 zł
12)  125 zł