Polska, 5 złotych, 1936

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:35:20
348023
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 136

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  120 zł
12)  90 zł
13)  80 zł