Polska, 5 złotych, 1932

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1932

Polska, 5 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:33:20
348025
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu - odmiana ze znakiem mennicy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadkie, patyna
Literatura: Parchimowicz 116a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 141

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  270 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  210 zł