Polska, szeląg, 1599

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1599

Polska, szeląg, 1599

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:27:00
348000
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1599, Poznań, litera P nad Lewartem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, krążek wycięty nierówno, rzadki typ
Literatura: Kop. 670 (R3), Kopicki (ZIIIW) 132 (R3), Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 313

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  430 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł