Polska, trojak, 1588

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:26:20
348013
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1588, Olkusz, duża głowa króla, litery ID nad herbem Przegonia
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.88.6.a (R3)

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 663

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  410 zł
4)  390 zł