Polska, grosz na stopę polską, 1566

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:23:40
348056
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz na stopę polską, 1566, Tykocin, odmiana z herbem Kolumny, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA17-7, Kop. 3283 (R)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 233

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł