Rzym prowincjonalny, prutah, 30 ne

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:20:00
209287
Opis: Rzym prowincjonalny - Judea - prokurator Poncjusz Piłat 26–36 ne, prutah, 30 ne, Jerozolima, Aw: Lituus (laska kapłańska), ΤΙΒΕΡΙΟΥ ΚΑΙCAΡOC, Rw: Wieniec, w którym data LIZ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.4 mm, 1.35 g, patyna
Literatura: Meshorer 230, RPC I 4968

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 210

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  700 zł
4)  420 zł