Republika Rzymska, denar, 75 pne

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:19:20
347984
Opis: Republika Rzymska - Q. Caecilius Metellus Pius 75 pne, denar, 75 pne, Rzym, Aw: Głowa Geniusza Populi Romani w prawo, powyżej G P R, po lewej berło; Rw: Berło z wieńcem, glob i ster, po bokach EX SC, u dołu C N LEN Q
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.92 g, patyna
Literatura: Crawford 393/1a, Albert 1288

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 125

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  920 zł
4)  900 zł