Wyspy Salomona, 10 dolarów, 2009

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:17:20
347586
Opis: Wyspy Salomona - Elżbieta II od 1952, 10 dolarów, 2009, Siedem cudów starożytnego świata - Wiszące ogrody Babilonu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 999, 1.02 g, punktowa patyna, stemple lustrzane, moneta w dedykowanym kapslu
Literatura: Fr. 34

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość odsłon: 113

1)  280 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł