Indie, indyjskie naśladownictwo weneckiego cekina, XIX w.

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:08:40
347758
Opis: Indie, indyjskie naśladownictwo weneckiego cekina, XIX w., Aw: Doża klęczący przed św. Markiem, wzdłuż berła litery DVX, pseudo legenda IONHAI - THTMOIA•, w odcinku •M•, Rw: Chrystus w mandorli otoczony 17 gwiazdami, NIASOIMO - O NAIAOIIMAO
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 1.41 g, gięty, niewielki ubytek, ślad po zaklepanym otworze

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 949

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł