wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 83040..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:03:20
348052
Opis: wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 8304033054
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 247 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, 128 ilustracji w tekście, lekko naddarta okładka

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 43

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł