wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:03:00
348047
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, I wydanie, Kraków 1972
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 401 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, obwoluta z licznymi naddarciami, rozklejony grzbiet przy tylnej okładce, ale bez luźnych stron, wnętrze ładnie zachowane, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 45

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  16 zł