wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys, Chiron-Mrozowska Anita – Zamek Królewski w Warszawie — ..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:02:40
348051
Opis: wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys, Chiron-Mrozowska Anita – Zamek Królewski w Warszawie — Muzeum. Katalog zbiorów. Kolekcja monet André van Bastelaera, Warszawa 2016, ISBN 9788370222284
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 472 strony formatu ok. 20 x 25.5 mm, oprawa miękka, każda pozycja ze szczegółowym opisem, odnośnikami do literatury oraz fotografią

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 104

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  30 zł