wydawnictwa zagraniczne, Levinson Robert A. – The Early Dated Coins of Europe 1234–1500, 2019, 2. e..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:02:20
348068
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Levinson Robert A. – The Early Dated Coins of Europe 1234–1500, 2019, 2. edycja, ISBN 9780871846013
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog średniowiecznych monet z wybitymi datami

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 69

1)  180 zł