wydawnictwa zagraniczne, Kostur Ladislav, Gášpár Gergely – Katalog Keltských Mincí, Praha 2008

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:02:00
348049
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kostur Ladislav, Gášpár Gergely – Katalog Keltských Mincí, Praha 2008
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 286 stron formatu ok. 21 x 27.5 cm, oprawa twarda, niewielkie zarysowania okładki, bogato ilustrowany katalog monet celtyckich z terenu Czech i Słowacji, każda pozycja z dokładnym opisem, analogiami katalogowymi oraz wyceną

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 95

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  80 zł
4)  65 zł