wydawnictwa polskie, Jasek Dariusz F. – Gold ducats of the Netherlands vol. I, Knight Press 201..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2022 20:01:40
348065
Opis: wydawnictwa polskie, Jasek Dariusz F. – Gold ducats of the Netherlands vol. I, Knight Press 2015, ISBN 9788394053413
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 352 strony formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 85

1)  310 zł
2)  300 zł